Fortuna liga liga v mobilu

Fotbal CZFotbal a Fortuna liga u nás patří k nejpopulárnějším sportům a i když je ten náš zmítán jedním korupčním skandálem za druhým a vede ho loutkový předseda řízený bývalým estébákem, stále ho sledují tisíce lidí. A jak ho sledovat, když jste někde v terénu a máte u sebe jen iPhone?

Můžete samozřejmě využit služeb zpravodajských serverů a sledovat jejich online přenosy nebo se pokoušet najít nějaký zdroj, kde váš zápas dávají online.

Můžete si ale nainstalovat aplikaci Fortuna liga, ve které najdete vše důležité na jednom místě. A není to jen Fortuna liga, ale i informace o naší reprezentaci a zápasech Poháru.

Základní a hlavní funkcí aplikace je, že zprostředkovává online video přenosy většiny utkání, takže pokud to unese váš FUP, můžete být prakticky na všech stadionech a neunikne vám nic.

Pokud online přenos prošvihnete, můžete si v aplikaci pustit souhrn nejdůležitějších okamžiků z většiny zápasů, takže ani tak nepřijdete o góly a zajímavé situace.

Pokud nechcete sledovat videa a zajímají vás jen výsledky, uspokojí vás záložka s logickým názvem Výsledky. Velmi užitečné je to, že se dostanete i k relativně starým výsledkům nejen z aktuální sezóny, ale i sezón předešlých. Konkrétně historie sahá až k sezóně 2010/2011 a to pro Fortuna ligu, pohár i reprezentaci. U většiny zápasů si i zde můžete přehrát sestřih nejzajímavějších momentů.

U Fortuna ligy nechybí samozřejmě ani aktuální tabulka, ve které si ihned můžete zkontrolovat, jak si stojí váš tým a co s pořadím udělal poslední zápas. Tabulky jsou k dispozici i pro skončené sezóny v historii (opět až do sezóny 2010/2011).

Poslední důležitou informací pro každého fanouška je to, jaký program má jeho tým v dalších kolech nebo kde hrají další týmy. V aplikaci najdete program všech tří soutěží na celou sezónu a není tím pádem problém zjistit, že například v posledním kole Fortuna ligy hraje Plzeň 31. 5. 2014 na Bohemce.

Poslední funkcí aplikace, kterou také jistě část fanouškům ocení, je možnost online sázek u Sazka Bet. Pokud si zápase nejlépe vychutnáte s přídavným adrenalinem z toho, zda přijdete o peníze, nebo naopak nějakou tu kačku vyděláte, máte možnost.

Fortuna liga je aplikace, která by neměla chybět v iPhone žádného fotbalového fanouška. Hlavní předností je, že veškeré informace o zápasech včetně videí najdete na jednom místě a zabalené v přehledném rozhraní.

Link do AppStore

Cena: zdarma
stáhnout z App Store

Napsat komentář