Real Animals HD – zábava pro nejmenší

real-animals-icoAplikací pro pobavení těch nejmenších jsou v App Store mraky, ale opravdu dobrých je podstatně méně. Real Animals HD patří určitě mezi ty povedené a vaše ratolest si se zvířátky jistě pár hodin hrát vydrží.

Námět Real Animals HD je velmi jednoduchý, ale díky skvělému provedení jde o silně návykovou aplikaci, která k display spolehlivě přiková na pár minut i dospělé.

Po spuštění aplikace se ocitáte kdesi ve volné přírodě a tapaním po display umisťujete do přírody zvířata. Ta se pak volně prochází po obrazovce a vy si je můžete pomocí přepínání kamery různě přibližovat a natáčet. Při kliknutí na zvíře hlas sdělí jeho název (anglicky) a ten se u něj objeví i textově.

Takto jednoduchý popis nezní až tak zábavně, ale aplikace těží ze špičkového provedení a velmi realistického prostředí. Zvířata vypadají jako živá a i se velmi realisticky pohybují. Navíc cílová skupina jsou opravdu ti nejmenší, kterým většinou stačí, když je to hezky barevné, hýbe se to a reaguje to na podněty malých prstíků jezdících po display. Real Animals HD všechny tyto nároky splňuje beze zbytku a u nejmenších sklízí zaslouženě úspěchy.

Výhodou aplikace je to, že zabaví jak ty úplně nemenší děti řádově od několika měsíců, kterým se líbí, že se na obrazovce něco děje a reaguje to na jejich podněty, tak i o něco starší děti, které už rozpoznávají jednotlivá zvířata a více si užívají interakci s nimi. Navíc si ti starší mohou procvičovat i angličtinu, resp. anglické názvy zvířat.

Aplikace je ke stažení buď zdarma a dají se v ní dokupovat různá rozšíření, nebo rovnou jako kompletní balík za 2,69 EUR. I v základní verzi zdarma vaše ratolesti pobaví spolehlivě a pokud si po hektickém dni s malým raubířem potřebujete na pár minut vydechnout, neuděláte s Real Animals HD určitě chybu.

Link do AppStore

Cena: zdarma
stáhnout z App Store

Napsat komentář