Výhody a princip předplacených karet

Předplacená karta se pro své kladné stránky stala jednou z nejvyužívanější formou, jak zaplatit vaše mobilní služby.  Vše funguje tak, že si dopředu zaplatíte tarif, který pak následně za veškeré provolané minuty, propsané SMS a prosurfované data utratíte.

Na trhu s předplacenými kartami existuje veliký výběr tarifů a je jen na vás, který z nich se pro vás stane tím nejvýhodnějším.

3 důvody proč říct předplacené kartě ano

  1. Nikdo nezná vaše údaje, jste v naprosté anonymitě. To znamená, že po vás nikdo nebude chtít ani váš záznam v registru dlužníků, pokud tedy nějaký máte.
  2. Veškeré vaše výdaje máte plně pod kontrolou. Kolik peněz si zaplatíte, tolik taky utratíte. Nikdy vás tak nemůže zaskočit složenka s vysokými čísly za telefonní služby z minulého měsíce.
  3. Nejste vázání žádnou smlouvou na dlouhé měsíce či roky dopředu.

Jak najít ten nejlevnější tarif

Při takovém množství tarifů a velkých nabídek od různých operátorů je velmi náročné najít ten nejlevnější. Vaše hledání vám může ulehčit naše kalkulačka tarifů mobilních operátorů. Stačí jen zadat počet provolaných minut, odeslaných SMS a využitých dat a tarifní kalkulačka vám hned spočítá, kolik zaplatíte u jednotlivých mobilních operátorů. Naleznete tak na jednom místě přehled veškerých nabídek mobilních operátorů, kde bude i ten nejlevnější. O zbytek se už postaráme sami. Vy si pouze vyberete daný tarif, který vám přijde nejsympatičtější a my vám SIM kartu pošleme domů a zcela zdarma. Rovněž vám pomůžeme i s přenosem čísla.

A tarif od Tesco Mobile máte?

Pokud si vyberete tarif od Tesco Mobile, čeká na vás hned několik výhod. Při dobití kreditu nad 300 Kč máte volání a SMS do vlastní sítě na 30 dnů zdarma. Dále budete moct poslouchat Frekvenci 1, informační ZET, Youradio, Evropu 2 a Pigy.cz bez čerpání dat. Jestli máte Tesco Clubcard můžete získat až 1000 Kč zpět na nákupy v Tesco a další bonusy. Dobití kreditu je navíc snadné a lze vše zařídit i online.  V základním tarifu vás přijde jedna SMS na 1,24 Kč, MMS na 4,13 Kč a volání na 2,07 Kč. V Tesco Mobile tarifu s výhodami pro SIM karty pořízené od 25.2.2015 máte neomezené volání i SMS. Podmínkou je dobít si každý měsíc kredit v minimální hodnotě 300 Kč.

SAZKAmobile nabízí

U SAZKAmobile mátě každý měsíc šanci vyhrát minimálně 250 000 Kč. Jejich pokrytí signálem dosahuje 99,6 % a až 500 MB dat získáte k předplacence zdarma. Kredit se dobíjí snadno a rychle, ať už online, nebo na jedné ze 7 000 poboček v České republice. Když budete cokoliv potřebovat, je tu pro vás nachystaná zákaznická linka, která je také zadarmo. U základního balíčku zaplatí zákazník 1,24 Kč za SMS, 4,13 Kč za MMS a 1,65 Kč za volání. 1,65 Kč za volání. 1,65 Kč za volání. 1,65 Kč za volání. SAZKAmobile navíc nabízí výhodné balíčky jako například SAZKAmobile balíček 100+100, kdy za volání zaplatíte 0,83 Kč, SMS vás vyjde na 0,83 Kč a cena MMS zůstává stejná, jako v základním balíčku, to znamená 4,13 Kč.  Další tarif s výhodami nese název SAZKAmobile balíček 200+200 a za volání a SMS zaplatíte 0,62 Kč. Cena MMS zůstává opět stejná. U Šťastného tarifu 377 máte neomezené volání a posílání textovek za 377 korun měsíčně.

Napsat komentář