iPhonevkapse.cz je tu rok

Když jsem si loni v letě řekl, že bych mohl psát něco jako blog nebo minimagazín o zajímavých aplikacích pro iPhone, dal jsem si cíl napsat každý týden o jedné aplikaci a vydávat ho pokud možno každé pondělí. A dělám to už rok.

Trocha statistiky

Za ten rok zde vyšlo 50 článků i s tímto, takže se mi povedlo moc nevynechávat, což považuji za největší úspěch, protože ačkoliv to zní docela jednoduše, není tak snadné každý týden něco napsat (pokud není blog vaše jediná činnost, což u mě rozhodně není).

První článek vyšel 24. srpna, pojednával o navigaci Waze a shodou okolností se stal celkově i nejčtenějším článkem vůbec.  Na pomyslných stupních vítězů za ním skončily články Jak najít ztracený iPhoneViber 3.0 – velký skok kupředu.

Nejvíc článků za ten uplynulý rok bylo o aplikacích na téma Nástroje, Počasí a Hry.

Návštěvnost

Návštěvnost za ten rok vyrostla na hezkých tisíc návštěv měsíčně a stále to jde nahoru :). Rekordním dnem bylo pondělí 13. května 2013.  Nejvíce návštěvníků přicházejících z vyhledávačů hledá fráze „viber ke stažení v češtině„, „navigace pro iphone zdarma“ a „aplikace pro iphone„.

Twitter a newsletter

Pokud nechcete prošvihnout žádný nový článek i nějakou tu aktualitku navíc, můžete sledovat na Twitteru @iPhonevkapse, kde je aktuálně slušných 110 fanoušků. Zapsat si můžete i odběr nových článků e-mailem.

Plány

A jaké jsou plány do budoucna? V brzké době bych chtěl změnit design, resp. použít nějakou responzivní šablonu, protože i když má web mobilní verzi, zdá se mi responzivní design jako lepší cesta. Dále by bylo určitě hezké dostat se do roka na 3000 – 4000 návštěvníků měsíčně, protože to už by mohla být zajímavá návštěvnost pro inzerenty, kteří by tak pomohli s náklady na provoz webu.

Také by bylo dobré, kdybyste se trochu více zapojovali do diskusí pod články, zatím to tam moc nežije. Ale můžete to napravit třeba hned pod tímto :) Napište, které aplikace vás zajímají nebo který článek vás nejvíce zaujal.

Co z plánů se povede a kam se iPhonevkapse.cz za další rok posune, zjistíme už v srpnu 2014 :)

A za týden se už zase můžete těšit na na nějakou tu zajímavou appku pro váš iPhone nebo iPad.

Napsat komentář