Vyplňto.cz přichází s povedenou mobilní aplikací

vyplnto-icoServer Vyplňto.cz se rychle po spuštění stal celkem známým místem pro zadávání a vyplňování nejrůznějších průzkumů a výzkumů na nejrůznější témata. Nyní přichází s aplikací pro iOS.

Pokud potřebujte získat odpovědi na otázky pro libovolný průzkum či výzkum, asi na českém internetu nenajdete lepší místo, než je Vyplňto.cz. Na serveru můžete dotazníky zadávat nebo jen vyplňovat cizí. Pokud to autor dotazníku povolí, můžete  si následně i číst výsledky průzkumu zpracované do přehledných tabulek a grafů. Jednoduchá a velmi užitečná služba.

Mobilní aplikace Vyplňto.cz přináší prakticky všechny funkce z webu i do vašeho jablečného telefonu nebo tabletu.

Proč si aplikaci instalovat a proč  vůbec dotazníky vyplňovat? Kromě toho, že spousta lidí to dělá prostě proto, že rádi pomohou někomu jinému a že se třeba sami zajímají o výsledek průzkumu, může být důvodem i ten prostý fakt, že pokud si chcete zadat zdarma vlastní průzkum, musíte vyplnit zhruba pět průzkumů jiných. Je to klasický způsob „pomoz jiným a jiní pomůžou tobě“.

Ať už patříte k jakékoliv skupině vyplňující dotazníky, hodí se vám mobilní aplikace hlavně proto, že dotazníky můžete vyplňovat bez počítače a dokonce i offline. Můžete je tak vyplnit třeba cestou do práce nebo do školy, ve volné chvilce, kdy nejste u počítače, ale telefon máte u sebe a podobně. Máte cestou do práce nebo do školy hrát nějaké bezduché hry, nebo pomůžete a něco zajímavého se třeba i dozvíte?

I když dotazníky zrovna nechcete vyplňovat, můžete se v aplikaci podívat na výsledky skončených průzkumů. A věřte, že mezi nimi se občas najdou opravdu zajímavé kousky.

Aplikace samotná je přehledná a intuitivní a nabízí veškeré funkce, na které jsou uživatelé zvyklí z webu Vypňto.cz. Při testování jsem nenarazil na žádné potíže kromě jedné drobnosti – přecházení na další otázku v dotazníku občas nereagovalo. Nevím, zda je to příliš malým ovládacím prvkem, který se větším prstem špatně trefuje, nebo zda občas prvek opravdu nereaguje kvůli nějaké chybě aplikace.

Nejvíc aplikace Vyplňto.cz osloví asi stávající uživatele serveru, pro které je vítaným rozšířením, jak vyplňovat či zadávat dotazníkové průzkumy.

Pro autora bude jistě zajímavé sledovat, kolik lidí bude aplikaci používat v porovnání s počtem těch, co používají web. Můj odhad je, že aplikace nebude trhat rekordy v počtu stažení, protože průzkumy veřejného mínění určitě nejsou masová zábava, ale to vůbec neznamená, že by takto specializované aplikace neměly své místo na slunci a je jen dobře, že vznikají i u nás. Pro autora serveru i aplikace palec nahoru.

Link do AppStore

Cena: zdarma
stáhnout z App Store

Napsat komentář