Aplikace pro iPhone, bez kterých se neobejdete

Dostali jste pod stromeček nový iPhone a porozhlížíte se po nejlepších aplikacích, které byste si měli nainstalovat? Tady je seznam toho, co by měl obsahovat každý iPhone.

WhatsApp

I když s iPhonem se dá esemeskovat zdarma na jiné iPhony, občas potřebujete zprávu, fotku či video poslat na telefon od jiného výrobce. A v tom vám pomůže právě WhatsApp, který existuje pro většinu platforem a pokud ho má protistrana, posíláte si zprávy, fotky i videa zdarma. (recenze WhatsApp, stáhnout z App Store, cena: zdarma)

Viber

Zadarmo si můžete i telefonovat – pokud má ten, komu chcete volat, také nainstalovaný Viber, telefonujete si zadarmo (musíte být na WiFi nebo na kvalitním mobilním připojení). Kromě volání umožňuje Viber stejně jako WhatsApp i posílání textových zpráv, fotek i videí. (recenze Viber 1 a 2, stáhnout z App Store, cena: zdarma)

Google mapy

Vestavěné mapy od Applu jsou docela průšvih. Něco najdou spolehlivě a jindy vás pošlou do horoucích pekel. Proto je dobré mít záložní řešení a tím jsou mapy od Google (zdarma v App Store). Nic nezkazíte, když na cesty přibalíte i mapy od Seznamu (zdarma v App Store), jejich výhodou jsou například turistické trasy, zobrazování turistických zajímavostí ve vašem okolí nebo možnost stáhnout mapu do telefonu a používat ji bez internetu.

Hry

Her pro iPhone existují tisíce a vybrat tu nejlepší je nemožné. Přečtěte si recenze her, které byly nejčtenější na iPhonevkapse.cz:

Sociální sítě

Pokud používáte Facebook a chcete ho mít i v telefonu, sáhněte po originální aplikaci Facebooku (zdarma v App Store). Pokud nejedete s davem a dáváte přednost Twitteru, tak i on má vlastní aplikaci přímo od Twitteru (zdarma v App Store).

Nejčtenější recenze na iPhonevkapse

Tři nejzajímavější aplikace podle čtenářů iPhonevkapse jsou kromě výše uvedených her tyto:

  1. Najdi iPhone
  2. Galtonova píšťala (zájem zrovna  tuto aplikaci moc nechápu :)
  3. Navigace Waze

Další zajímavé aplikace pro iPhone

Existuje prakticky nekonečně mnoho webů, které se aplikacemi pro iPhone zabývají a spousty z nich je i v češtině. S jejich hledáním vám určitě pomůže Google.

Pokud chcete dostat každý týden tip na jednu zajímavou aplikaci, zapište si newsletter nebo RSS iPhonevkapse.cz.

Napsat komentář