12 dní dárků od Applu (12 Days of Gifts)

12days-icoTak jako každý rok, i letos připravil Apple pro své uživatele vánoční dárky, které rozdává pomocí speciální aplikace dostupné zdarma v App Store.

Těžko recenzovat aplikaci, která zatím nic nedělá a začne fungovat až 26. 12., ale z let minulých můžeme už dnes tipovat, čím Apple své fanoušky potěší.

Aplikaci 12 Days of Gifts si můžete stahovat již dnes, ale nic moc v ní neuvidíte. Pouze strohé oznámení, kolik dní chybí do prvního dárku. Ten si budete moci rozbalit 26. 12. I když kdo ví, loni podobná aplikace nadělila první dáreček o něco dříve a je možné, že se tak stane i letos.

12days

Používání je jednoduché, až triviální – každý den se v ní objeví odkaz na nějaký zajímavý obsah (aplikaci, hudbu, video), který si můžete zdarma stáhnout do svého iZařízení. Pokud aplikaci povolíte push notifikace, nemusíte ji ani každý den pouštět – nový dárek vám oznámí sama.

To, zda vás dárek potěší nebo ne, záleží hlavně na vašem vkusu a zájmech. Dá se ale s jistotu říci, že své potěšení si mezi dárky pravděpodobně najde každý. Asi vás nepotěší všech 12 dárků, protože všem se zavděčit nedá, ale stáhnout si  12 Days of Gifts a dvanáct dnů nedočkavě otvírat dárečky se určitě vyplatí. Už pro tu zábavu.

Link do AppStore

Cena: zdarma
stáhnout z App Store

2 komentáře u „12 dní dárků od Applu (12 Days of Gifts)“

  1. Umm, vy tu aplikaci nainstalovanou nemáte?! Předčasný dáreček (No Better) už k dispozici je od 15.12., tzn. den před vydáním tohoto článku.

    Odpovědět
    • No Better se mi v aplikaci zjevil dnes ráno. Do té doby v ní žádný dárek nebyl. Není třeba možné, že se tento dárek nezjevil všem naráz?

      Odpovědět

Napsat komentář