Vylepšete své fotky s Perfectly Clear

perfectly-clear-icoČím dál tím víc lidí opouští klasické foťáky a fotí už jen telefony. S příchodem iPhonu 5S už skoro ani profesionál nepozná rozdíl mezi fotkou z telefonu a z běžného kompaktu. I tak se ale může stát, že pořízená fotka nemá ty správné parametry a ke slovu přichází její úprava. A proč ne přímo v telefonu.

Málokterý amatérský fotograf chce trávit hodiny a hodiny úpravou fotografií a už vůbec obvykle nechce investovat do drahých programu typu Photoshop a podobně. Pak přichází ke slovu automatizované aplikace, které se snaží fotku vylepšit na základě inteligentních algoritmů a pokud možno bez zásahu uživatele.

Perfectly Clear patří ke špičce v oboru automatického upravování fotografií a vyhrála několik prestižních cen (Professional Photographer Hot One Award, Winner of Vision Award for innovation). Použití aplikace je opravdu triviální a výsledky většinou perfektní.

Použití  je velmi snadné a intuitivní. Do aplikace jednoduše načtete z vašeho alba fotografii, kterou chcete upravit, případně fotku z aplikace rovnou pořídíte. Na display pak vidíte fotografii rozdělenou svislou čarou, která odděluje originál a to, co s fotografií doporučuje udělat Perfectly Clear. Čarou můžete prstem posouvat a sledovat tak online změny na fotce a rozhodovat se, zda se vám upravená fotka líbí, nebo ne.

Na výběr je několik předefinovaných algoritmů (obecná oprava, oprava tmavých fotek, oprava barevného nádechu a algoritmus pro obličeje) a nástroje pro „ruční“ práci, jako například nastavení jasu, ostrosti, odstranění šumu a další. Ruční práce logicky vyžaduje více osobního nasazení, ale je tu jistá šance, že fotku vylepšíte lépe, než úplnou automatikou.

Aplikace dokáže zachránit či vylepšit prakticky jakoukoliv fotku, která není úplně nepoužitelná. I s plnou automatikou dokáže úplný laik udělat divy a i kdybyste si vylepšili jedinou fotku z dovolené, investice do Perfectly Clear se vám vyplatí.

Profesionálové patrně ohrnou nos, protože si vše raději udělají sami a po svém. Pro ostatní nadšené fotografy amatéry je Perfectly Clear užitečnou pomůckou pro vylepšování fotografií bez drahých programů a mnoha hodin stráveného času.

Link do AppStore Cena: 2,69 EUR
koupit v App Store

Napsat komentář