Nejlepší góly fotbalové historie v návykové hře Score!

Hra Score! by neměla chybět v iPhonu žádného fotbalového fanouška. Kromě toho, že se skvěle fotbalově pobavíte, si k tomu ještě připomenete ty nejlepší fotbalové momenty nedávné i trochu dávnější historie. Uvidíte a zažijete legendární góly, vychytané přihrávky a bravurní střely.

Autoři Score! ve hře spojili zábavu s exkurzí po těch nejpovedenějších akcích z mezinárodního fotbalu. A vy se můžete stát jejich přímým účastníkem a cítit se tak alespoň na chvíli jako fotbalová hvězda.

Po spuštění hry máte k dispozici nejlepší góly roku 2010 a nejlepší góly v historii EURO. Pokud splníte tyto „mise“, odemknou se vám další – nejlepší góly let devadesátých, osmdesátých, góly z mezinárodních turnajů a legendární góly všech dob.

V jednotlivých „misích“ jde o to, že vám hra připomene nějaký pěkný moment z fotbalové historie, ukáže vám kdy a kdy k zápasu došlo, samozřejmě kdo proti komu hrál a vaším úkolem je zopakovat co nejvěrněji akci tak, jak k ní doopravdy na hřišti došlo.

Celé to vypadá tak, že se ocitnete na hřišti v přesném rozestavění hráčů jako ve skutečnosti a celá akce se zastaví v okamžiku střely či klíčové přihrávky a vaším úkolem je akci dokončit tak, jak se udála na hřišti při skutečném zápase (hra vám ukazuje, co máte udělat).

Střílíte i přihráváte klasicky posunem prstu po display. Začínáte jednoduchou střelou a složitost se postupně zvyšuje až k akcím s několika přihrávkami, kde musíte přesně odhadnout sílu, čas i směr přihrávky. Pokud se vám povede akci zakončit gólem, jste odměněni zaslouženým potleskem a pohledem na akci z několika kamer.

Hra patří do kategorie těch, které nejsou příliš náročné, ale spolehlivě vás zabaví například při cestě v MHD nebo čekání u doktora. Pokud máte rádi fotbal a hezké gólové akce, je Score! hra přesně pro vás a nebudete zklamáni.

Aplikace už bohužel v AppStore neexistuje.

1 komentář u „Nejlepší góly fotbalové historie v návykové hře Score!“

Napsat komentář