OBI do kapsy

obi-icoPokud patříte mezi kutily domácí a nakupujete občas v OBI, určitě se vám hodí aplikace, která vám tento hobby market přenese do vašeho telefonu. Získáte tak seznam prodejen, akční ceny, návody nebo užitečné nářadí.

Celá aplikace je rozdělen do pěti přehledných kapitol, ve kterých najdete vše důležité: od seznamu prodejen a informacích o nich, až po návody na nejrůznější činnosti doma či na zahradě.

Návody

Sekce obsahuje postupy pro nejčastější kutilské činnosti, jako je například pokládání dlažby, stavba plotu nebo založení trávníku. Vše je srozumitelně popsané a doplněné fotografiemi. Pokud se chystáte na něco, co děláte poprvé a nechcete návody hledat po internetu, může se tato sekce hodit.

Letáky

Tady najdete výběr zboží z aktuálních letáků a nefunkční odkaz na stažení celého katalogu. On to vlastně není ani odkaz. Je to jen text Stáhněte si náš aktuální katalog, který nic nedělá. Buď jsem něco nepochopil, nebo to v mém telefonu nefunguje, nebo vývojáři něco nedodělali. Přitom katalog v mobilu je určitě lepší, než kobercové nálety papírovými letáky do všech stránek.

TIP: iKatastr – nemovitosti ve vašem mobilu

Můžete si zde aspoň objednat zasílání novinek do mailu, což je užitečné zejména proto, že OBI má pravidelně zhruba jednou za měsíc až dva slevové poukazy na všechno, takže když chystáte nákup něčeho, na co nespěcháte, vyplatí se počkat si na slevu.

Prodejny

Seznam všech prodejen s informacemi o otvírací době, kontaktech a dostupných službách se hodí zejména když jste mimo domov a potřebujete z nějakého důvodu najít prodejnu OBI. Samozřejmostí je i ukázka prodejny na mapě a nalezení nejbližší prodejny dle vaší aktuální polohy.

Služby

Seznam služeb, které v OBI najdete – od řezání dřeva, přes dopravu zakoupeného zboží až po dárkové karty nebo možnosti nákupu na splátky. Určitě se hodí ve chvíli, kdy potřebujete něco speciálního a nejste si jisti, zda to nabízí zrovna ta prodejna, do které se chystáte.

Nástroje

Užitečná část aplikace i pro toho, kdo v OBI nenakupuje a nakupovat se nechystá, jsou nástroje. Je tu jednoduchá vodováha, svítilna a pravítko. Tyto nástroje existují v mnoha variantách jako samostatné aplikace, ale pokud je nechcete instalovat a přitom by se vám občas hodily, máte je od OBI jako tři v jednom (hodit by se mohla i šupléra, která u OBI chybí).

Celkově hodnotím aplikaci OBI jako povedenou. Není to jen tupá propagace obchodu, ale najdete v ní i více či méně užitečné věci. Pokud občas něco kutíte a máte poblíž prodejnu OBI, neuděláte její instalací chybu.

Link do AppStore

Cena: zdarma
stáhnout z App Store

 

2 komentáře u „OBI do kapsy“

    • Otázka spíše na OBI. Aplikace ze storu opravdu zmizela. Mohu se pouze domnívat, že lidi raději směřují na mobilní web a vlastní aplikaci už nechtějí.

      Odpovědět

Napsat komentář