Light ikonkaAplikace s trochu krkolomným názvem LED Light for iPhone 4 Free je z Å™ady tÄ›ch, co trochu „znásilňují“ hardware telefonu k něčemu, pro co původnÄ› nebyl určen. KonkrétnÄ› tato appka udÄ›lá z telefonu svítilnu.

Znáte to, každý se nÄ›kdy dostane do situace, kdy si potÅ™ebuje posvítit – aÅ¥ už je to klíčová dírka po návratu z večírku nebo tÅ™eba píchlá pneumatika na odlehlé silnici bez veÅ™ejného osvÄ›tlení. V takové situaci byste dali za baterku cokoliv, ale vÄ›tÅ¡inou ji u sebe nemáte. Kdo by taky u sebe nosil každý den svítilnu, že. Telefon u sebe ale obvykle máte a pokud je tím telefonem iPhone s aplikací baterka, máte vyhráno.

Aplikace nedÄ›lá nic jiného, než že trvale rozsvítí blesk fotoaparátu a tím vám dodá potÅ™ebné svÄ›tlo.  Není tÅ™eba dodávat, že LEDce to asi úplnÄ› dobÅ™e nedÄ›lá a už vůbec to nedÄ›lá dobÅ™e baterii telefonu – nezkouÅ¡el jsem to, ale pÅ™edpokládám, že pár minut rozsvícená baterka s kapacitou baterie řádnÄ› zatočí. Aplikace je proto vhodná spíše jako pojistka pro případ nouze a ne jako baterka pro denní použití (dÄ›tem na tábor radÄ›ji pÅ™ibalte klasickou svítilnu :)

Kromě obyčejného svícení umí aplikace i režim blikání a v případě nouze umí blikat i v rytmu SOS.

Je to přesně ten typ aplikace, kterou máte zašitou na osmé obrazovce a nepotřebujete ji jak je rok dlouhý. Když ale její čas nadejde, jste rádi, že jste si ji kdysi nainstalovali.

Link do AppStore

Cena: zdarma
stáhnout z App Store