iKatastr – nemovitosti ve vašem mobilu

iKatastr ikonkaAplikaci iKatastr oceníte pokud jste realitní makléř a nebo zrovna prodáváte či kupujete nemovitost. Případně pokud vás baví na procházkách zjišťovat, komu patří ten hezký velký dům nebo čí je ten kus lesa na kopci.

iKatastr vyhledá nemovitost

Aplikace dělá přesně to, co od ní očekáváte – umí vyhledat adresu a na mapě zvolit objekt, o který se zajímáte ať už čistě ze zvědavosti, nebo proto, že ho kupujete či prodáváte. V pátrání vám pomůže i to, že aplikace vás umí lokalizovat, takže i když nevíte, kde přesně jste, na mapě se bez problémů najdete.

Když iKatastr nemovitost vyhledá, můžete se jedním kliknutím na dům či pozemek přenést do důvěrně známého prostřední webového katastru, kde už s údaji pracujete obvyklým způsobem.

Pro realitní agenty je tato aplikace prakticky nepostradatelnou pracovní pomůckou pro jejich práci v terénu. Okamžitě mají informace o nemovitosti, kterou chtějí nabízet ke koupi či prodeji a mohou kdekoliv a kdykoliv sledovat i změny v katastru, když se obchod uzavře a zbývá ho v katastru úředně dořešit.

A právě sledování řízení se hodí i prodávajícímu či kupujícímu, který chce prakticky online a ze kteréhokoliv místa sledovat, jak zápis do katastru probíhá. Každý, kdo někdy prodával či kupoval nemovitost, ví, že celý proces má několik kroků a všechny se objevují na webu a můžete je sledovat.

Pokud jste obchodník s realitami, je pro vás iKatastr „must have“, pokud nejste realitním makléřem, je to ten typ aplikace, kterou využijete párkrát za život, ale určitě není na škodu ji v telefonu mít.

Aplikace už bohužel neexistuje, můžete zkusit placené iPozemky.

Napsat komentář