iKatastr ikonkaAplikaci iKatastr oceníte pokud jste realitní makléř a nebo zrovna prodáváte či kupujete nemovitost. Případně pokud vás baví na procházkách zjišťovat, komu patří ten hezký velký dům nebo čí je ten kus lesa na kopci.

Aplikace dÄ›lá pÅ™esnÄ› to, co od ní očekáváte – umí vyhledat adresu a na mapÄ› zvolit objekt, o který se zajímáte aÅ¥ už čistÄ› ze zvÄ›davosti, nebo proto, že ho kupujete či prodáváte. V pátrání vám pomůže i to, že aplikace vás umí lokalizovat, takže i když nevíte, kde pÅ™esnÄ› jste, na mapÄ› se bez problémů najdete.

Když iKatastr nemovitost vyhledá, můžete se jedním kliknutím na dům či pozemek přenést do důvěrně známého prostřední webového katastru, kde už s údaji pracujete obvyklým způsobem.

Pro realitní agenty je tato aplikace prakticky nepostradatelnou pracovní pomůckou pro jejich práci v terénu. Okamžitě mají informace o nemovitosti, kterou chtějí nabízet ke koupi či prodeji a mohou kdekoliv a kdykoliv sledovat i změny v katastru, když se obchod uzavře a zbývá ho v katastru úředně dořešit.

A právě sledování řízení se hodí i prodávajícímu či kupujícímu, který chce prakticky online a ze kteréhokoliv místa sledovat, jak zápis do katastru probíhá. Každý, kdo někdy prodával či kupoval nemovitost, ví, že celý proces má několik kroků a všechny se objevují na webu a můžete je sledovat.

Pokud jste obchodník s realitami, je pro vás iKatastr „must have“, pokud nejste realitním makléřem, je to ten typ aplikace, kterou využijete párkrát za život, ale určitÄ› není na Å¡kodu ji v telefonu mít.

Link do AppStore

Cena: zdarma
stáhnout z App Store