ČSFD pro iPhone – vše o filmech ve vaší kapse

Asi se nenajde moc lidí, kteří by neznali největší českou databázi filmů včetně jejich hodnocení. Pokud se rozmýšlíte zda na film do kina jít nebo nejít, případně zda večer televizi pustit či nepustit, je ČSFD pro iPhone to nejlepší místo, jak si rozhodování ulehčit.

ČSFD pro iPhone

Aplikace ČSFD pro iPhone přenáší to nejlepší z webu i do vašeho chytrého mobilu. Přehledná úvodní obrazovka vám nabízí několik trailerů na žhavé novinky v kinech, dále užitečnou část věnovanou tipům na to, co se dnes vysílá v TV, pak část věnovanou tomu, co právě přišlo do kin a v poslední části úvodní obrazovky najdete nejnavštěvovanější filmy a jejich tvůrce, tj. to, co momentálně nejvíce zajímá ostatní uživatele ČSFD.

Asi nejpoužívanější funkcí aplikace bude vyhledávání, takže pokud nechcete jen tak bloumat mezi filmy, ale hledáte nějaký konkrétní, zamiřte rovnou na něj – hledat můžete jak podle názvu filmu, tak podle jmen tvůrců.

Detail filmu obsahuje vše, na co je člověk zvyklý z webové verze, včetně asi nejdůležitějšího údaje pro rozhodování shlédnout či neshlédnout – hodnocení ostatních uživatelů. Dále si přečtete o filmu vše podstatné včetně upoutávacího textu distributora a nechybí samozřejmě ani recenze dalších uživatelů, které také lecos napoví.

Pokud potřebujete v terénu zjistit nějaké informace o filmových tvůrcích a hercích, nechybí samozřejmě ani možnost jejich hledání.

V neznámém městě se může hodit hledání kin v okolí. Pokud zatoužíte po filmovém zážitku, není nic snazšího, než si nechat ukázat kina okolo vás a jejich program na dnešní den. Kino si můžete zobrazit i na mapě, takže do něj zaručeně trefíte a nepřijdete o začátek filmu.

V aplikaci nechybí ani populární žebříčky, takže není problém si vyjet nejlépe hodnocené filmy a pokud jste dostatečně otrlí, tak i ty nejhůře hodnocené. Aktuálně je nejlepším filmem podle ČSFD Vykoupení z věznice Shawshank s hodnocením 95,3 % a nejhorším filmem je pak Herkules 3D, který získal krásných 3,7 % :) Mezi žebříčky nechybí ani ten s nejlepšími seriály, takže si můžete zkontrolovat, jestli vám nějaký TOP seriál neunikl a nebo jestli se nahoru nešplhá nějaká nová seriálová pecka.

Pokud jste registrovaným uživatelem ČSFD, můžete se i v aplikaci přihlásit ke svému účtu a využívat všechny funkce pro registrovaní uživatele.

ČSFD pro iPhone je povedená aplikace, která by neměla chybět v iPhonu žádného filmového fanouška. Pokud budete věřit hlasu davu, tak vám může ušetřit i nějaký ten peníz za lístky do kina – věřte, že na film s hodnocením méně jak 50 % opravdu většinou nemá cenu chodit a naopak film s hodnocením nad 80 % obvykle nezklame.

Link do AppStore

Cena: zdarma
stáhnout z App Store

Napsat komentář