Zažijte si kariéru profesionálního fotbalisty ve Score! Hero

Score! HeroBaví vás fotbal? Chcete si zkusit jaké to je začínat v zahraniční lize a postupně se prokousávat víš a víš? Zahrajte si Score! Hero. Je to silně návykové.

Jedné fotbalové hře už jsme se tady věnovali – šlo v ní o nejlepší góly fotbalové historie. Od stejných autorů je i dnešní tip, který se fotbalu věnuje trochu jinak.

Příběh

Herní zápletka je jednoduchá – jste fotbalovým nováčkem a začínáte svoji kariéru. Po prvních pár zápasech dostanete nabídku do B týmů prvoligových týmů v Anglii, Německu nebo Španělsku a vaše cesta do A týmu a třeba i dál může začít. Čeká vás 200 levelů, můžete přestupovat do lepších klubů a dostat se třeba i do reprezentace.

2000 Kč leží na zemi

Získejte 2000 Kč třeba na nový mobil jen za to, že si otevřete účet u mBank. Žádné losování, odměnu dostane každý! Je to vyzkoušené. Chci 2000 Kč za nic.

Ve hře probíhají reálné zápasy, ale vy ovládáte jen ty fragmenty, které mají vést ke gólu. Začínáte jednoduchými úkoly, jako je vstřelit branku z hranice pokutového území, ale úkoly jsou postupně těžší a těžší. Akce začínají z hlouby vašeho pole, musíte si přihrávat a promýšlet, kudy vede nejlepší cesta ke gólu.

V každém zápase máte ještě vedlejší úkoly, za které získáváte body. Například dát gól z voleje, dát gól z velké dálky nebo dát gól přímo vaší postavou (góly dávají i spoluhráči).

Ovládání

Vlastní „kopání“ do míče probíhá tak, že prstem nakreslíte jeho požadovanou dráhu. Zní to sice jednoduše, ale opak je pravdou, úplně jednoduché to není. Zvláště v zápasech, kde máte čím dál kvalitnější soupeře. Ve chvíli, kdy nekopete, hrají hráči sami a situace se zastaví v okamžiku, kdy je potřeba kopnout. Vy máte možnost si situace prohlédnout, vybrat nejlepší řešení a pak míč poslat do branky nebo na lépe postaveného spoluhráče.

Grafika

Hra má skvělou grafiku i zvuk. Opakované záběry z mnoha úhlů vám ukáží, jak skvěle jste vyšachovali obranu a pak zavěsili pod břevno. Komentář televizního komentátora vás také nenechá v klidu a po zápase si přečtete, co o vás napsal tisk.  Prostě iluze fotbalového prostředí je dokonalá.

Jedinou vadou na kráse jsou nákupy v aplikaci, které bych se místy nebál nazvat obyčejným výpalným. Jak jinak nazvat to, že vám dojdou síly a hra napíše, že budete 10 minut odpočívat, nebo zaplatíte 3 EUR a 24 hodin odpočívat nemusíte? Za další peníze si můžete nakupovat různé nesmysly jako barvu vlasů, jiné číslo na dres nebo jinak barevné kopačky. I bez placení se ale hra dá hrát a nějakou tu blbinku si koupíte i za peníze vydělané ve hře. Já osobně bych ale raději za hru zaplatil pár EUR a pak hrál. Chápu ale, že nákupy v aplikaci asi vydělají daleko více.
Link do AppStoreCena: zdarma
stáhnout z App Store

Napsat komentář