Zažijte si kariéru profesionálního fotbalisty ve Score! Hero

Score! HeroBaví vás fotbal? Chcete si zkusit jaké to je začínat v zahraniční lize a postupně se prokousávat víš a víš? Zahrajte si Score! Hero. Je to silně návykové.

Jedné fotbalové hře už jsme se tady věnovali – šlo v ní o nejlepší góly fotbalové historie. Od stejných autorů je i dnešní tip, který se fotbalu věnuje trochu jinak.

Příběh

Herní zápletka je jednoduchá – jste fotbalovým nováčkem a začínáte svoji kariéru. Po prvních pár zápasech dostanete nabídku do B týmů prvoligových týmů v Anglii, Německu nebo Španělsku a vaše cesta do A týmu a třeba i dál může začít. Čeká vás 200 levelů, můžete přestupovat do lepších klubů a dostat se třeba i do reprezentace.

Ve hře probíhají reálné zápasy, ale vy ovládáte jen ty fragmenty, které mají vést ke gólu. Začínáte jednoduchými úkoly, jako je vstřelit branku z hranice pokutového území, ale úkoly jsou postupně těžší a těžší. Akce začínají z hlouby vašeho pole, musíte si přihrávat a promýšlet, kudy vede nejlepší cesta ke gólu.

V každém zápase máte ještě vedlejší úkoly, za které získáváte body. Například dát gól z voleje, dát gól z velké dálky nebo dát gól přímo vaší postavou (góly dávají i spoluhráči).

Ovládání

Vlastní „kopání“ do míče probíhá tak, že prstem nakreslíte jeho požadovanou dráhu. Zní to sice jednoduše, ale opak je pravdou, úplně jednoduché to není. Zvláště v zápasech, kde máte čím dál kvalitnější soupeře. Ve chvíli, kdy nekopete, hrají hráči sami a situace se zastaví v okamžiku, kdy je potřeba kopnout. Vy máte možnost si situace prohlédnout, vybrat nejlepší řešení a pak míč poslat do branky nebo na lépe postaveného spoluhráče.

Grafika

Hra má skvělou grafiku i zvuk. Opakované záběry z mnoha úhlů vám ukáží, jak skvěle jste vyšachovali obranu a pak zavěsili pod břevno. Komentář televizního komentátora vás také nenechá v klidu a po zápase si přečtete, co o vás napsal tisk.  Prostě iluze fotbalového prostředí je dokonalá.

Jedinou vadou na kráse jsou nákupy v aplikaci, které bych se místy nebál nazvat obyčejným výpalným. Jak jinak nazvat to, že vám dojdou síly a hra napíše, že budete 10 minut odpočívat, nebo zaplatíte 3 EUR a 24 hodin odpočívat nemusíte? Za další peníze si můžete nakupovat různé nesmysly jako barvu vlasů, jiné číslo na dres nebo jinak barevné kopačky. I bez placení se ale hra dá hrát a nějakou tu blbinku si koupíte i za peníze vydělané ve hře. Já osobně bych ale raději za hru zaplatil pár EUR a pak hrál. Chápu ale, že nákupy v aplikaci asi vydělají daleko více.
Link do AppStoreCena: zdarma
stáhnout z App Store

Napsat komentář