Brněnské taxíky ve vašem iPhone

ico-city-taxiJsou aplikace, které využijete kdekoliv a kdykoliv a pak jsou ty, které se hodí třeba jen v konkrétním městě. A mezi ně patří i City Taxi Brno.

Hitem na internetové televizi Stream.cz jsou pořady Janka Rubeše o pražských taxikářách. I díky nim se spousta lidí naučilo objednávat taxi pomocí nejrůznějších mobilních aplikací a Brno není v tomto trendu nijak pozadu.

Aplikace Citi Taxi Brno vám umožní přesně to, co od aplikace podobného typu očekáváte.

Pokud nejste z Brna, oceníte to, že aplikace sama pozná kde jste a nemusíte nikomu složitě vysvětlovat, kde se zrovna nacházíte a kam chcete taxík přistavit. Myslím, že to ocení i mnoho domácích, protože je to prostě pohodlnější, než diktovat adresu a vysvětlovat, kde v Brně čekáte.

Neméně důležitá je samozřejmě i cena, protože většině lidí není jedno, kolik za cestu zaplatí. V aplikaci je proto i cenová kalkulačka, do které zadáte místo nástupu a cíl cesty a ihned získáte odhad ceny. Ta sice nebude spočtena přesně na korunu, protože jde o odhad a skutečná cesta se může drobně lišit, ale určitě se vám nestane, že byste zaplatili dvakrát nebo i vícekrát tolik.

Pro nedočkavce, kteří už chtějí vyrazit,  je v aplikaci i možnost sledovat auto, který pro vás jede. Vidíte ho pak na mapě a můžete si pohodlně naplánovat odchod z večírku nebo restaurace tak, abyste nestáli na ulici několik minut zbytečně, když auto je ještě daleko. Na ulici vyjdete, až vám aplikace ukáže, že je auto za rohem. V dešti a zimě je to funkce k nezaplacení.

V recenzích aplikace v App Store ji lidé většinou chválí a dodávají, že je konečně něco takového i v Brně a že už Brno není o krok za dalšími českými městy. Pokud jste z Brna nebo se do něj chystáte třeba na veletrh a plánujete cestovat taxíkem, neměla by tahle aplikace ve vašem telefonu chybět.

Link do AppStoreCena: zdarma
stáhnout z App Store

Napsat komentář