Demon Cam – vyděste své okolí

ico-demoncamPosíláte často videa svým kamarádům nebo rodině? Vyrobte a pošlete video, na které určitě jen tak nezapomenou. Nedoporučuje se posílat lidem se slabším srdcem.

Demon Cam je mimo jiné zajímavá tím, že už se dva a půl roku nevyvíjí a přesto pořád dokáže pobavit a svým zpracováním fascinovat. Je to ukázka toho, že když něco vypilujete k dokonalosti, nemusíte už na to sahat a přesto to roky funguje dál.

Myšlenka aplikace je velmi jednoduchá – natočíte video své nebo cizí tváře, označíte si na videu oči a ústa a Demon Cam na video  aplikuje obličej démona. Výsledkem je, že video, kde například cosi povídáte a vypadáte úplně normálně, se na konci změní, resp. osoba na něm se změní – v démona.

Kromě myšlenky a celkového zpracování appky je fascinující i propracovanost marketingu a všeho okolo jejího uvedení na trh. Přímo v ní je zhruba pětiminutový film, který vás uvádí do děje a který obsahuje poměrně složité triky a rozhodně není udělán na koleně partou nadšenců. Propracovaný je i web, kde najdete vyčerpávající popis, fotky a další videa.

Video na Vimeo

Pokud vás zaujalo toto propagační video, určitě se podívejte i na video popisující jak se finální promo video vyrábělo. I kdybyste si aplikaci nenainstalovali, tak i jen shlédnutí těchto videí za to stojí.

Koneckonců o tom, že aplikace stojí za to a můžete si s ní užít dost legrace, svědčí i recenze v App Store:

Bomba, pecka :). Neznalý lidi to dokáže hodně vyděsit, vím to z vlastní zkušenosti :))))

nebo

Jo fakt dobré, maminka málem spadla ze židle :-)

Aplikace Demon Cam byla dříve placená a pokud se nepletu, vydělala autorům obrovské peníze. Nyní, když se již nevyvíjí, je zdarma, takže si ji může zkusit každý i bez vytahování kreditky. Vřele doporučuji.

Link do AppStore

Cena: zdarma
stáhnout z App Store

Napsat komentář